هر طرحی از تابلو تبلیغاتی می تواند به شرکت ها کمک کند تا مشتریان جدید را جذب کرده و فروش آن مجموعه را افزایش دهد. هم اکنون متناسب با نیاز، صاحبان کسب و کارهای مختلف برای معرفی نوع کسب و کار خود، تلاش دارند تا بیشتر از ابزارهای تبلیغاتی استفاده کنند. در نتیجه با سفارش ساخت تابلو تبلیغاتی می توانند شرایط مناسبی را برای ارتقاء کسب و کار خود فراهم سازند. ساخت تابلو تبلیغاتی از خدمات اصلی گروه تابلوسازی راما به شمار می رود. این مجموعه با امکانات و تیم تابلوساز مجرب، قادر به طراحی سبک های جدید تابلو تبلیغاتی هستند.

ساخت تابلو تبلیغاتی در سبک های مختلف

طراحی و تابلوسازی تبلیغاتی بستگی به نوع کسب و کار، محصول یا خدمات ارائه شده، مخاطبان هدف و استراتژی بازاریابی شرکت و نوع کسب و کار دارد. اما برخی از طرح های محبوب برای تابلوهای تبلیغاتی عبارتند از:

  • طرح های ساده و مینیمال: طرح های ساده و مینیمال با استفاده از رنگ‌های کم، فونت‌های ساده و اطلاعات مختصر و واضح به مخاطبان پیام‌ های تبلیغاتی را منتقل می کنند.
  • طرح های خلاقانه و جذاب: طرح های خلاقانه و جذاب با استفاده از تصاویر، الگوها، رنگ‌های جذاب و طراحی‌ های خاص، توانستند توجه مخاطبان را جلب کنند.
  • طرح های تعاملی: ساخت تابلو تبلیغاتی تعاملی با استفاده از فناوری‌های مدرن مانند لمس، حرکت، صدا و نور، مخاطبان را به خود جذب می کند.
  • طرح های بازتابی: طرح های بازتابی با استفاده از سطوح شفاف و بازتابی، اثرات بصری جالب و جذابی ایجاد می کنند.
  • طرح های شکل‌پذیر: سفارش تابلو تبلیغاتی با طرح های قابل تغییر و شکل‌پذیر، به شرکت ها امکان معرفی چندین پیام مختلف را در یک تابلو فراهم می کنند.

با توجه به اینکه هر کسب و کار دارای خدمات منحصربفرد می باشند، طراحی و ساخت تابلو تبلیغاتی منطبق بر تکنیک های بروز صنعت تابلوسازی، باید با دقت و به‌شکل مناسب براساس استراتژی بازاریابی شرکت انجام شود و این جزء خدمات اصلی گروه تابلوسازی راما محسوب می گردد.

 گروه تابلوسازی راما

موبایل09122873629

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 5
نمایش همه
علاقه مندی ها ()