فروش اقساطی سایپا در کنار طرح‌های فروش اقساطی محصولات سایر شرکت های خودروسازی مشهود است و توسط مجموعه هونامیک تجارت نیز به مشتریان پیشنهاد داده می شود. شرکت سایپا نیز از تنوع بالای محصول سواری برخوردار هستند و به همین دلیل مراکز خدمات فروش اقساطی سایپا  ، شرایط متفاوتی را به مشتریان خود پیشنهاد می دهند. هنگام خرید اقساطی سایپا، باید فاکتورهای متعددی از سوی خریدار در نظر گرفته شوند و به همین علت این مقاله کوتاه توسط کارشناسان فروش ما برای راهنمایی بیشتر شما گردآوری شده است.

خدمات فروش اقساطی سایپا با نرخ بهره کم

یکی از موارد مهم که باید پیش از عقد قرارداد فروش اقساطی سایپا در نظر گرفته شود، بررسی میزان نرخ سود است. با توجه به سیاست مدیریتی که مراکز مختلف دارند، مقدار سود بازپرداخت در  شرایط خرید اقساطی سایپا ، متفاوت از یکدیگر تعیین می شوند. در همین راستا، امروزه اکثر افرادی که قصد استفاده از خدمات فروش اقساطی محصولات سایپا را دارند، از این نظر مراکز ارائه دهنده خدمات این چنینی را با یکدیگر مقایسه می کنند.

در این بین، لازم است به این مسئله تأکید کنیم که صرف نظر از نرخ بهره باید نسبت به معتبر بودن آن مجموعه اطمینان حاصل نمائید و به نحوی گول پیشنهادات سود بازپرداخت کم را نخورید. همواره صرف زمان برای بررسی مفاد قرارداد و پیشنهادات ارائه داده شده در طرح های فروش اقساطی سایپا، به شما کمک می کند که بتوانید متناسب با سطح درآمد ماهیانه و همچنین مبلغ سرمایه اولیه، اقدام به خرید اقساطی خودرو نمائید.

در وضعیت اقتصادی کنونی، به سهولت نمی توان اقدام به خرید خودرو به صورت نقدی نمود. لیکن ارائه طرح فروش اقساطی سایپا با شرایط اقساط بلند مدت و کوتاه مدت می تواند یک راهکار جایگزینی محسوب گردد که شما را در مسیر خرید اتومبیل مورد دلخواهتان همراهی کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر نسبت به شرایط جدید معاملات خرید و فروش اقساطی سایپا می توانید با کارشناسان فروش مجموعه هونامیک تجارت در ارتباط باشید.

فروشگاه هونامیک تجارت 

آدرس : تهران بلوار فردوس شرق بین خیابان حسن آباد وابراهیمی مجتمع تجاری آبگینه طبقه اول اداری واحد 22

ایمیل:hunamiktejarat@gmail.com

شماره تماس : 02144972450  -  02144972637

کارشناس 1 (جودی)   :09355977769

کارشناس 2  (عنبری)     : 09391300868

کارشناس 3  (قهرمان پور)     : 09058137975

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 24
نمایش همه
علاقه مندی ها ()