مجموعه هونامیک تجارت یکی دیگر از مراکز فروش محصولات ایران خودرو به شمار می رود. این مجموعه معتبر با بررسی وضعیت بازار، توانسته‌اند انعطاف‌پذیری بیشتری در ارائه خدمات خود منجمله خدمات فروش اقساطی ایران خودرو نشان دهند. در نتیجه متقاضیان خرید محصولات ایران خودرو، با مطالعه این مقاله کوتاه با آگاهی بیشتر می توانند برای استفاده از طرح های فروش اقساطی ایران خودرو در این مجموعه معتبر آماده شوند.

نکات معاملات خرید اقساطی ایران خودرو

حتماً در طرح های خرید اقساطی ایران خودرو، موارد زیر در نظر گرفته شوند:

  • مقدار نرخ سود بازگشت: نرخ سودی که بر روی مبلغ اقساط اعمال می‌شود باید معقولانه در نظر گرفته شود. اگر نرخ سود بالا باشد، مشتریان ممکن است از خرید اقساطی منصرف شوند. یکی از عواملی است که تفاوت کیفیت خدمات رقبای تجاری در این صنف را مشخص می کند.
  • شروط پرداختی: شروط پرداخت اقساط، منجمله مبلغ هر قسط، تعداد اقساط و فواصل زمانی بین اقساط باید به گونه‌ای در نظر گرفته شوند که برای خریداران قابل پذیرش باشد.
  • شرایط عقد قرارداد:  شرایط خرید اقساطی ایران خودرو  باید شفاف و قابل فهم برای طرفین باشد تا هر کدام از آن ها (فروشنده و خریدار) از تعهدات و حقوق خود آگاه شوند.
  • شرایط لغو قرارداد: شرایط لغو قرارداد و تبعات آن باید در صورت عدم پرداخت اقساط توسط خریدار، به صورت دقیق در بخشی از قرارداد خرید و فروش اقساطی ایران خودرو ذکر شود.
  • پشتیبانی و خدمات پس از فروش: فروشنده باید خدمات پس از فروش مناسبی را برای خریدار فراهم کند تا او بتواند به راحتی از خودرو خود استفاده نماید.

به طور کلی، در خدمات طرح خرید اقساطی ایران خودرو، شفافیت، معقولیت و رعایت حقوق هر دو طرف معامله بسیار مهم است تا همه موارد به صورت صحیح و قانونی اجرا شود. لذا جهت بررسی بیشتر مفاد قرارداد فروش اقساطی خودرو می توانید با مشاوران فروش مرکز هونامیک تجارت تماس بگیرید.

هونامیک تجارت 

آدرس : تهران بلوار فردوس شرق بین خیابان حسن آباد وابراهیمی مجتمع تجاری آبگینه طبقه اول اداری واحد 22

ایمیل:hunamiktejarat@gmail.com

شماره تماس : 02144972450  -  02144972637

کارشناس 1 (جودی)   :09355977769

کارشناس 2  (عنبری)     : 09391300868

کارشناس 3  (قهرمان پور)     : 09058137975

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 20
نمایش همه
علاقه مندی ها ()