یکی از مصارف عمده پوکه معدنی، در صنعت ساختمان سازی است چون نقش اساسی در سبک سازی بنا دارد. لازم به ذکر است حین ساختمان‌سازی، بهتر است مقدار استفاده شده از پوکه معدنی را رصد و کنترل کرده و در صورت لزوم تغییرات لازم را اعمال کنید. سفارش دهی و   خرید پوکه معدنی بر اساس یک سری فاکتورهای مهم بایستی صورت گیرد چون نقش اساسی بر روی نتیجه کار خواهد داشت. در همین راستا، مجموعه پوکه معدنی رضایی همواره به دنبال تأمین پوکه معدنی قروه و تحویل آن به عموم مشتریان می باشند چون از کیفیت بالایی برخوردار است.

پوکه معدنی برای صنعت ساختمان سازی

پوکه معدنی طبیعی در چند دسته بندی اصلی استخراج می ‌شود. این دسته بندی ‌ها شامل موارد زیر می ‌شود:

  • پوکه ساختمانی: این نوع پوکه معدنی برای استفاده در ساخت و ساز ساختمان ‌ها، جاده ‌ها، پل ‌ها و سازه‌ های عمرانی دیگر به کار می‌رود.
  • پوکه ریخته‌ گری: از این نوع پوکه معدنی برای تولید بتن و آسفالت استفاده می ‌شود و به عنوان یک جزء اصلی در ترکیبات اصلی ساختمانی محسوب می گردد.
  • پوکه فرآوری شده: این مدل پوکه معدنی دارای حالت خرد شده و فرآوری شده است که برای استفاده در صنایع مختلف نظیر تولید بلوک ‌های ساختمانی، پوشش ‌دهی روکش ‌های زمین تنبک ‌زنی و غیره گزینه مناسبی به شمار می رود.
  • پوکه تزریق: تولید و فروش این نوع پوکه معدنی برای استفاده در عملیات تزریق در کف زمین، سازه‌ها و تونل‌ها صورت می گیرد.

با توجه به نوع استفاده و نیاز مصرف کننده، پوکه معدنی در دسته بندی ‌های متفاوت استخراج شده و به کار می روند. بنابراین پیش از  خرید پوکه معدنی در تهران ، می توانید با کارشناسان فروش پوکه معدنی رضایی مشورت نمائید. پس از دریافت مشاوره، راحت تر می توانید نسبت به نوع پوکه تصمیم بگیرید.

پوکه معدنی رضایی 

تلفن تماس: ۰۹۱۸۵۳۹۲۷۷۰  -  ۰۹۳۷۱۶۲۹۰۸۹

آدرس معدن : سنندج  - کیلومتر ۳۰جاده قروه - روستای دیرکلو (معدن قائم )

آدرس انبار مرکزی: سنندج  - کیلومتر یک قروه - جنب هتل مسعود

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 20
نمایش همه
علاقه مندی ها ()