پوکه معدنی از پرکاربردترین سنگ هایی است که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار گرفته می شود. استخراج و فروش پوکه معدنی در ابعاد و کیفیت متفاوت صورت می پذیرد. بنابراین صاحبان مشاغل بر حسب نیازی که دارند، می توانند درخواست خرید پوکه معدنی داشته باشند. از ویژگی های پوکه معدنی با کیفیت می توان به داشتن وزن پایین ، داشتن تخلخل بالا و استحکام بالا اشاره نمود. بنابراین هنگام سفارش  خرید پوکه معدنی از طریق مراکز عرضۀ این محصول، بایستی فاکتورهای مطرح شده در نظر گرفته شوند.

سفارش انواع پوکه معدنی با کیفیت

پوکه معدنی رضایی از سابقۀ طولانی، در حوزۀ فروش پوکه معدنی برخوردار می باشد. این چنین توانسته اند به منظور برآورده نمودن نیاز صنایع مختلف، محصول با کیفیتی را در اختیار مشتریان قرار دهند. هنگامی که یک معدن، تحت فشار و گرمای بالا قرار گرفته شود، میزان املاح آهکی افزایش یافته و به طبع آن، رنگ پوکه معدنی نیز روشن تر می شود. بنابراین فروش پوکه معدنی در طیف رنگی متفاوت انجام می پذیرد و چنین موقعیت و شرایط محیطی، می تواند میزان شکنندگی آنها را بیشتر نماید.

بنابراین متناسب با مصارفی که دارید، بایستی در انتخاب و خرید پوکه معدنی توجه کافی داشته باشید. وزن و ابعاد پوکه معدنی در انتخاب این نوع سنگ تأثیرگذار می باشد. در واقع متناسب با پروژه های ساختمان سازی و عمرانی، پارامترهای مذکور بر روی محاسبات فنی پروژه تأثیرگذار خواهد بود و نقش مهمی در سبک سازی ساختمان و همچنین جلوگیری از ریزش ساختمان در موقعیت زلزله خواهد داشت.

قیمت خرید پوکه معدنی در تهران  بر اساس موارد فوق، متفاوت تعیین می گردد. پیش از اقدام به خرید پوکه معدنی، می توانید قیمت روز این نوع سنگ را از طریق مراکز عرضۀ آن، همچون پوکه معدنی رضایی استعلام نمائید. پس از بررسی مشخصات و ویژگی های پوکه معدنی قروه، می توانید این نوع محصول را با کیفیت بالا و مناسب ترین قیمت به صورت غیر حضوری سفارش دهید.

 پوکه معدنی رضایی 

جهت مشاوره رایگان و ارتباط با ما با شماره های زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: ۰۹۱۸۵۳۹۲۷۷۰  -  ۰۹۳۷۱۶۲۹۰۸۹

آدرس معدن : سنندج  - کیلومتر ۳۰جاده قروه - روستای دیرکلو (معدن قائم )

آدرس انبار مرکزی: سنندج  - کیلومتر یک قروه - جنب هتل مسعود

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 78
نمایش همه
علاقه مندی ها ()