اتوبار به عنوان یکی از مراکز معتبری است که در زمینۀ خدمات اسباب کشی و حمل و نقل اثاثیه منزل و یا محیط کاری شما فعالیت می کنند. اگر در پی جابجایی منزل خود هستید، بایستی فرصت کافی و توانایی بدنی در خصوص جابجایی وسایل خانگی سنگین از راه پله ها را داشته باشید. همانطور که می دانید عموم افراد دارای مشغلۀ فکری فراوانی هستند که باعث گردیده تا فرصت کمتری برای جابجایی و اسباب کشی منزل اختصاص دهند. در همین راستا، خدمات  اتوبار از سوی افراد متخصص، می تواند پروسۀ حمل و نقل شما را تسریع ببخشد. اتوبار آزادی چندین سال است که در زمینۀ خدمات باربری و اتوبار فعالیت می کنند و این چنین توانسته اند با استخدام نیروی کار توانمند و آموزش دیده، کیفیت خدمات خود را گسترش دهند.

مجرب ترین مرکز اتوبار در منطقه تهران

اگر علاقه مند به دریافت خدمات اتوبار هستید، بایستی توجه و دقت کافی نسبت به مسائل جانبی آن داشته باشید. در واقع هنگام اسباب کشی منزل، بایستی توجه و دقت کافی نسبت به چگونگی بسته بندی اقلام سبک، سنگین و شکستنی داشته باشید. با توجه به اینکه بسته بندی چنین اقلامی بسیار زمانبر هستند، امروزه اکثر افراد خواستار دریافت خدمات از مراکز اتوبار و باربری هستند چون چنین مجموعه هایی با بهره گیری از توانمندی کارگران حرفه ای، قادر به بسته بندی اصولی اسباب و لوازم منزل با حساسیت بالا هستند.

هزینۀ اتوبار و  باربری  بر اساس شاخص های متعددی تعیین می گردد که می توان به تعداد کارگر، نوع وسیلۀ نقلیۀ باری، میزان خدماتی که ارائه می دهند و همچنین مسافت حمل و نقل تعیین می گردد. بدین ترتیب با آسودگی خاطر می توانید در کوتاه ترین زمان، از خدمات اتوبار بهره مند گردید و به سهولت اسباب کشی منزل و یا محیط اداری خود را انجام دهید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینۀ دریافت خدمات اتوبار در منطقۀ تهران می توانید با اتوبار آزادی تماس بگیرید.

 

اتوبار آزادی

آدرس: خیابان آزادی ، خیابان حبیب اللهی ، بالاتر از میدان حسینی، بین کوچه چراغعلی

و ارمیون پ 149 ، ساختمان عدالت

شماره های تماس: 02166058005 - 02166047721 - 02166081205

تلفکس: 66033473-021

تلفن همراه: 09123457717 

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 77
نمایش همه
علاقه مندی ها ()