پوکه معدنی از جمله کاربردی ترین انواع سنگ موجود در طبیعت محسوب می گردد که می توان در ابعاد متفاوت آن را تهیه نمود. پوکه معدنی به دلیل ویژگی و مشخصات فیزیکی که از آن برخوردار است، در صنایع متفاوت مورد استفاده قرار گرفته می شود. اگر به دنبال خرید پوکه معدنی هستید، بایستی بر این موضوع مهم توجه داشته باشید که چه نوع کاربری را از این نوع سنگ انتظار دارید. متناسب با هر کاربری که می تواند پوکه معدنی در صنایع مختلف داشته باشند، فاکتورهای مهمی منجمله رنگ، وزن، میزان استحکام و ابعاد پومیس از اهمیت بالایی برخوردار است. هم اکنون از طریق پوکه معدنی رضایی می توانید با قیمت ارزان و کیفیت بالا، موفق به خرید پوکه معدنی گردید.

خرید پوکه معدنی ارزان و مرغوب

در حال حاضر استخراج و فروش پوکه معدنی در دسته بندی متفاوت صورت می پذیرد، که می توان به پوکه معدنی عدسی، پوکه معدنی ماسه ای، فندقی، مخلوط، نخودی و ... اشاره نمود. بدین ترتیب متناسب با نیازی که دارید، می توانید بهترین نوع پوکه معدنی را با قیمت مناسب خریداری نمائید. لازم به ذکر است که پوکه معدنی ناشی از عوامل محیطی در ابعاد و رنگبندی متفاوت ساخته می شود. در نتیجه با قیمت ارزان می توان این نوع سنگ طبیعی را می توان برای مصارف گوناگون تهیه نمود.

از ویژگی های شاخص پوکه معدنی می توان به داشتن بافت متخلخل آن اشاره نمود چون باعث کاهش وزن آن می گردد. در همین راستا، عمدۀ کاربرد پوکه معدنی را می توان در صنعت ساختمان سازی ملاحظه نمود. بر اساس مطالب مذکور، قیمت پوکه معدنی بر اساس فاکتورهای متعددی همچون میزان کیفیت (محل استخراج)، ابعاد، میزان چگالی و وزن آن تعیین می گردد. این چنین صنایع مختلف، به سهولت متناسب با نیازی که در صنایع مختلف دارند، می توانند از طریق پوکه معدنی رضایی اقدام به خرید پوکه معدنی در تهران با کیفیت و مرغوب نمایند.

پوکه معدنی رضایی 

جهت مشاوره رایگان و ارتباط با ما با شماره های زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: ۰۹۱۸۵۳۹۲۷۷۰  -  ۰۹۳۷۱۶۲۹۰۸۹

آدرس معدن : سنندج  - کیلومتر ۳۰جاده قروه - روستای دیرکلو (معدن قائم )

آدرس انبار مرکزی: سنندج  - کیلومتر یک قروه - جنب هتل مسعود

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 99
نمایش همه
علاقه مندی ها ()