اتوبار از جمله مراکزی است که نقش بسزایی بر نقل مکان افراد دارد. مراکز  اتوبار  و باربری قادر به کاهش استرس افراد در مقولۀ اسباب کشی منزل می باشند. همانطور که می دانید علاوه بر خانه پیدا کردن و نقل مکان، فرآیند اسباب کشی یک پروسۀ زمان بر و پرهزینه محسوب می گردد و باعث گردیده تا افراد پیش از جا به جایی منزل، نسبت به پیدا کردن یک مرکز اتوبار مطمئن اقدام نمایند. بسته بندی، حمل و چیدمان اسباب و لوازم منزل، هر کدام از دغدغه های بزرگ عموم افراد محسوب می گردد. در همین راستا، اتوبار آزادی توانسته است پس از بررسی نیاز عموم افراد در راستای اسباب کشی منزل، سطح خدمات دهی خود را گسترش دهند.

شرح خدمات حرفه ای مرکز اتوبار

این چنین، با در اختیار داشتن نیروی کارآمد و حرفه ای، قادر به ارائه خدمات تخصصی بسته بندی، جا به جایی و همچنین چیدمان وسایل و اسباب و اثاثیه در محل می باشند. در حال حاضر پیش از اسباب کشی، می توانید نسبت به رزرو ماشین باری مناسب و دریافت خدمات اتوبار از طریق مراکز باربری مطمئن و شناخته شده در سطح شهر اقدام نمائید. بسته بندی تک تک وسایل، یک کار زمانبر است و به دلیل مشغلۀ کاری که عموم افراد با آن دست به گریبان هستند، امروزه مراکز اتوبار با در اختیار داشتن کارگران حرفه ای، قادر به ارائه خدمات بسته بندی اسباب و اثاثیه شکستنی و حساس می باشند. این چنین می توانید مسائل و نگرانی های خود را در خصوص امور اثاث کشی منزل مرتفع سازید.

با خیال راحت، بدون دغدغه می توانید از خدماتی که باربری و مراکز اتوبار به همشهریان خود ارائه می دهند، استفاده نمائید. در حال حاضر، از نیروی کار حرفه ای اتوبار می توانید برای چیدمان وسایل خانه، پس از حمل و جا به جایی به محل جدید استفاده نمائید. لذا جهت اطلاع از هزینۀ اتوبار و باربری و چگونگی محاسبۀ قیمت خدمات دریافت می توانید با پرسنل مرکز اتوبار آزادی تماس حاصل فرمائید.

اتوبار آزادی

آدرس: خیابان آزادی ، خیابان حبیب اللهی ، بالاتر از میدان حسینی، بین کوچه چراغعلی

و ارمیون پ 149 ، ساختمان عدالت

شماره های تماس: 02166058005 - 02166047721 - 02166081205

تلفکس: 66033473-021

تلفن همراه: 09123457717 

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 79
نمایش همه
علاقه مندی ها ()