قالب جایگزین یونولیت از جمله تجهیزات ساختمانی است که توسط مهندسین طراحی شده و توانسته اند در اجرای پروژه های ساختمان سازی از مزایای آن بهره مند گردند. قالب وافل یک طرفه و فوم لس از جمله اجزای اصلی قالب جایگزین یونولیت به شمار می روند که عامل اصلی تمایز آنها با قالب های قدیمی و سنتی می باشد. مهندسین در حوزۀ ساختمان سازی، توانسته اند با  خرید قالب جایگزین یونولیت  ، سرعت اجرای کار را افزایش دهند. مجتمع تولیدی پلیمری بسپار نیز با استفاده از متریال با کیفیت، تجهیزات پیشرفته و همچنین نیروی کار فعال توانسته اند موفق به تولید و عرضۀ قالب جایگزین یونولیت گردند.

سفارش قالب جایگزین یونولیت

در این بخش از مقاله، قصد داریم تا به ویژگی های مهم قالب جایگزین یونولیت بپردازیم، تا بیشتر با مزایای کاربرد چنین تجهیزات ساختمانی آشنا شوید. سبک بودن، قیمت مناسب، تسهیل در پروسۀ جداسازی بتن از قالب، راحتی و سرعت حمل و نقل، سهولت در بازار و بستن قالب و سهولت در نگهداری از جمله موارد مهمی هستند که باعث گردیده تا مهندسین به دنبال استفاده از قالب جایگزین یونولیت باشند. البته بایستی به این موضوع مهم بپردازیم که چندین سال است، از به کارگیری یونولیت در اجرای پروژۀ ساختمان جلوگیری می شود و قابل تأیید نیست.

در همین راستا، شاهد گسترش کاربرد قالب جایگزین یونولیت در صنعت ساختمان سازی می باشیم. با اتکاء بر چنین تجهیزاتی، راحت تر از گذشته می توان اجرای پروژه های ساختمانی را انجام داد. از آنجایی که قالب جایگزین یونولیت با متریال فلزی و پلاستیکی ساخته می شوند، متناسب با سرمایه ای که برای اجرای چنین پروژه هایی در نظر گرفته اید، می توانید از مزایای قالب جایگزین یونولیت پلاستیکی بهره مند گردید.  فروش قالب جایگزین یونولیت  مرکز گروه تجهیزات ساختمانی متناسب با نوع فعالیتی که دارند، توانسته اند امکان خرید قالب جایگزین یونولیت عرض 45 و 65 سانتی متر را برای عموم مشتریان فراهم آورند.

 گروه تجهیزات ساختمانی 

آدرس : تهران - کیلومتر 20 جاده مخصوص کرج

ایمیل: info@tajhizatsakhtemani.com

تلفن دفتر مرکزی:

02147626240

مشاوره 24 ساعته:

 09124710115

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 134
نمایش همه
علاقه مندی ها ()