برای تصفیه سازی آب از دستگاه های تصفیه آب در مدل های مختلف استفاده می شود. به طور کلی دستگاه های تصفیه آب در انواع دستگاه تصفیه آب صنعتی دستگاه تصفیه آب صنعتی و دستگاه تصفیه آب خانگی می باشد که دارای ظرفیت های مختلف می باشند. از دستگاه تصفیه آب صنعتی در بخش صنعت استفاده می شود و آب زلال برای کشارزی، دام و طیور، پرورش ماهی، صنعت مواد غذایی و صنایع فولاد و... مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکت اطلس آب از قدیمی ترین و معتبرترین مراکز فروش دستگاه تصفیه آب صنعتی است که انواع دستگاه های با کیفیت و مقرون به صرفه را به شما ارائه می نماید. جهت خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی و سایر تجهیزات تصفیه آب خانگی و صنعتی به سایت اطلس آب مراجعه و با همکاران ما تماس بگیرید.

فرآیند تصفیه سازی در دستگاه تصفیه آب صنعتی

در دستگاه تصفیه آب صنعتی ، آب خام با استفاده از پمپ به درون دستگاه و به محفظه ای که دارای ممبران است ، می رود و از آن جایی که آب تقریبا خالص می تواند از ممبران عبور نماید، آب زلال در سمتی و آب دارای کدورت در سمت دیگر قرار می گیرد. دستگاه تصفیه آب صنعتی را با نام آب شیرین کن نیز می شناسند که در صورتی که از این دستگاه به صورت پیوسته استفاده شود ، دستگاه تصفیه آب صنعتی قادر به زلال سازی آب تا حدود 95 درصد می باشد که در حد استاندارد برای صنایع زیادی می باشد. با فرآیند اسمز معکوس ، می توان باکتری ها و ویروس ها را 100 درصد حذف کرد و مواد معدنی را 99 درصد و مواد الی و کلوئیدی را تا حد 97 درصد از بین برد.

فروش دستگاه تصفیه آب صنعتی با بالاترین سطح کیفی توسط شرکت اطلس آب انجام می گیرد ، برای خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی ، فیلتر شنی، سختی گیر رزینی و سایر تجهیزات مرتبط با تصفیه سازی آب و فاضلاب و استعلام  قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی و سایر دستگاه ها با ما تماس بگیرید.

 شرکت اطلس آب

    آدرس : تهران کیلومتر 20 جاده مخصوص جنب شرکت نفت پارس خیابان

    کیمیا پژوهان خیابان مارال رنگ پلاک 118

            فکس 46076976      تلفن  46073396      46076082  021 

               ایمیل atlasab724@gmail.com

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 111
نمایش همه
علاقه مندی ها ()