کلرزن به منظور ضدعفونی نمودن آب و گندزدایی آن به کار می رود . کلرزن یکی از رایج ترین وسیله ها برای تصفیه آب می باشد که با استفاده از این وسیله ، کلر به آب افزوده می شود. کلرزنی معمولا آخرین مرحله از فرآیند تصفیه سازی آب است. برای از بین بردن باکتری ها از کلرزن استفاده می شود همچنین برای مراحل مختلف تصفیه سازی آب برای حذف مواد سمی ، سبک کردن و... از آن می توان بهره برد.

شرکت اطلس آب فروش کلرزن و پکیج تزریق کلر را با قیمت بسیار مناسب و کیفیت بالا ارائه می نماید. در صورت نیاز به خرید هر یک از تجهیزات و دستگاه های تصفیه آب مانند خرید کلرزن به سایت اطلس آب مراجعه نمایید.

کلرزن استخر

استخر ها باید به صورت مرتب تمیز شوند تا از رشد باکتری ها و بروز بیماری ها جلوگیری شود. از کلرزن استخر به منظور حذف مواد اضافه و ضدعفونی کردن آب استخر استفاده می شود. البته از تصفیه کننده استخر برای جلوگیری از ورود ذرات اضافی در آب استفاده می شود اما تنها تصفیه کننده کافی نبوده و باید از کلرزن استفاده شود . کلرین از کاربردی ترین مواد برای ضدعفونی کردن آب استخر ها بوده و در استفاده از آن باید محتاط بود زیرا استفاده ی بیش از حد از کلر موجب ایجاد حساسیت پوستی و... می شود. با خرید کلرزن و استفاده از آن به دلیل این که این دستگاه میزان کلر را کنترل می نماید، می توان به اسانی با آن کلرزنی را انجام داد. همکاران ما در شرکت اطلس آب مشاوره های لازم را به شما ارائه خواهند داد تا بتوانید بهترین دستگاه را متناسب با نیازتان خریداری کنید و از آن نهایت استفاده را ببرید.

فروش پکیج تزریق کلر در شرکت اطلس آب انجام می گیرد و با مراجعه به سایت اطلس آب می توانید محصولات را مشاهده و دستگاه های مورد نیاز را تهیه نمایید.

شرکت اطلس آب

 آدرس : تهران کیلومتر 20 جاده مخصوص جنب شرکت نفت پارس خیابان

    کیمیا پژوهان خیابان مارال رنگ پلاک 118

            فکس 46076976      تلفن  46073396      46076082  021 

ایمیل atlasab724@gmail.com

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 162
نمایش همه
علاقه مندی ها ()