امروزه جلوگیری از ورود انواع مواد آلی ، آلاینده های مضر، فلزات سنگین و.... از طریق پساب های صنعتی و انسانی به طبیعت ، یکی از دغدغه های اصلی افراد شده است زیرا این مواد می توانند به محیط زیست و انسان ها و سایر جانداران صدمه های زیادی وارد کنند. راهکار های زیادی برای جلوگیری از ورود فاضلاب به محیط زیست وجود دارد که یکی از بهترین راهکار ها استفاده از پکیج تصفیه فاضلاب می باشد.  پکیج تصفیه فاضلاب موجب تصفیه سازی فاضلاب شده و ناخالصی های آن را جداسازی می کند.

پکیج تصفیه فاضلاب چیست؟

پکیج تصفیه فاضلاب شامل انواع تجهیزاتی است که برای حذف آلاینده های شیمیایی و فیزیکی و بیولوژیکی از فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرد. پکیج تصفیه فاضلاب به صورتی عمل می کند که زمانی که فاضلاب داخل سیستم وارد  می شود ، از مراحلی عبور می ند که ناخالصی های آن حذف می شود و به سطح مطلوبی از کیفیت خواهد رسید.

شرکت اطلس آب یکی از مراکز فروش انواع پکیج تصفیه فاضلاب می باشد که انواع دستگاه ها وتجهیزات مرتبط با تصفیه آب و فاضلاب را در بهترین کیفیت ارائه می کند.

پس از تصفیه فاضلاب و پساب توسط پکیج تصفیه فاضلاب، این آب برای مصارف صنعتی و کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به کیفیت آب و محیط مورد نظر ، کیفیت آب متفاوت خواهد بود بنابراین در پکیج تصفیه فاضلاب از انواع تجهیزات به شکل متفاوت استفاده می شود تا کیفت مطلوب از آب حاصل شود.

خرید پکیج تصفیه فاضلاب

برای خرید پکیج تصفیه فاضلاب به دلیل تنوع تجهیزات باید با دقت بالایی انجام دهید. داشتن اطلاعاتی در این زمینه می تواند در انتخابی هوشمندانه به شما کمک کند ، در صورتی که اطلاعات کافی در این زمینه ندارید ، می توانید از کارشناسان ما در  شرکت اطلس آب کمک بگیرید.

شرکت اطلس آب

 آدرس : تهران کیلومتر 20 جاده مخصوص جنب شرکت نفت پارس خیابان

    کیمیا پژوهان خیابان مارال رنگ پلاک 118

            فکس 46076976      تلفن  46073396      46076082  021 

        ایمیل atlasab724@gmail.com

 

 

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 245
نمایش همه
علاقه مندی ها ()