اتوبار یکی از مراکز معتبر در حوزۀ اسباب کشی و حمل و نقل فعالیت می کند. همانطور که می دانید تمام افراد در طول زندگی خود برای یکبار هم شده، با مسئله اسباب کشی و جابجایی منزل خود رو به رو شده اند. بنابراین از نزدیک با دغدغه های این کار آشنا می باشند. همانطور که می دانید با گذشت زمان بر میزان مشغله های افراد افزوده شده است و این مسئله باعث گردیده تا افراد به تنهایی نتوانند از عهده جابجایی وسایل منزل برآیند و قطعاً نیازمند به دریافت اتوبار و باربری دارند. مراکز اتوبار و باربری به صورت حرفه ای اقدام به استخدام نیروی کارگر با تجربه می نمایند که قادر به بسته بندی اصولی لوازم و اثاثیه منزل می باشند. جهت دریافت خدمات اتوبار می توانید با مجموعۀ اتوبار آزادی تماس گرفته و هماهنگی های لازم را انجام دهید.

بهترین و کم هزینه ترین باربری در منطقۀ تهران

اولین کاری که می بایست در ابتدا انجام دهید، این است که وسایل منزل را بسته بندی نموده و به نوعی از ورود آسیب های جدی به آنها جلوگیری نمائید. البته مجموعه های باربری با تأمین نیروی کارگر آموزش دیده، به صورت اصولی و کاملاً ایمن وسایل منزل را بسته بندی می نمایند. بدین وسیله اگر به دنبال افرادی خبره برای بسته بندی و جابجایی اسباب و لوازم منزل می باشید، می توانید از تجربیات اتوبار بهره مند گردید. به طور قطع مراکز حمل و نقل و باربری آگاهی کامل نسبت به فرآیند اسباب کشی دارند.

بدین وسیله متناسب با نیاز مشتریان توانسته اند موفق به تأمین وسایل نقلیۀ باری با ظرفیت های مختلف منجمله وانت، کامیون، خاور، نیسان و ... گردند. بدین وسیله افراد با حداقل هزینه می توانند خدمات اتوبار و حمل اثاثیه را از مراکز معتبر دریافت نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی های لازم در خصوص امور اتوبار و  باربری و بسته بندی وسایل می توانید با مرکز اتوبار آزادی تمای حاصل فرمائید.

اتوبار آزادی

آدرس: خیابان آزادی ، خیابان حبیب اللهی ، بالاتر از میدان حسینی، بین کوچه چراغعلی

و ارمیون پ 149 ، ساختمان عدالت

شماره های تماس: 02166058005 - 02166047721 - 02166081205

تلفکس: 66033473-021

تلفن همراه: 09123457717 

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 300
نمایش همه
علاقه مندی ها ()