پوکه معدنی از جمله سنگ های پرکاربرد در صنعت محسوب می شود. این نوع سنگ با عنوان علمی پومیس در علم زمین شناسی شناخته می شود و فرآیند تولید آن بسیار خاص و منحصر به فرد می باشد که موجب تمایز آن با دیگر انواع سنگ در طبیعت شده است. تا کنون کاربرد پوکه های معدنی را در امور کشاورزی ملاحظه نموده اید. در واقع از این نوع سنگ به منظور زهکشی رطوبت خاک استفاده می نمایند چون دارای قابلیت جذب آب هستند. پوکه معدنی رضایی به عنوان یکی از مراکز فروش پوکه معدنی در تهران فعالیت خود را آغاز نموده و متناسب با نیاز مشتریان، قادر به عرضۀ پوکه معدنی قروه در تهران می باشند.

پوکه معدنی از جمله سنگ هایی است که دارای بافت متخلخل بوده و از وزن پایین برخوردار می باشد. از این رو صاحبان صنایع جهت سایش در صنعت نساجی از مزایای پوکه معدنی بهره می گیرند. پوکه معدنی از نظر ابعاد در طبقه های مختلف دسته بندی می شوند که می توان به پوکه معدنی عدسی، پوکه معدنی ماسه ای، نخودی، بادامی، فندوقی و ... اشاره نمود. در نتیجه به سهولت می توان در پروژه های مختلف و مصارف گوناگون بهترین پوکه معدنی را با قیمت ارزان و کیفیت بالا خریداری نمائید.

قیمت پوکه معدنی بر اساس ابعاد و محل استخراج آنها تعیین می گردد و بدین وسیله کارفرمایان و مدیران مشاغل می توانند به اقتضای نیاز خود، اقدام به خرید پوکه معدنی نمایند. پوکه معدنی رضایی بر حسب نیاز مشتریان، انواع پوکه معدنی قروه، تبریز و ... را تأمین و عرضه می نمایند. انتخاب نوع پوکه نقش بسزایی بر روی اجرای پروژه های مختلف خواهد داشت و به نوعی صرفه جویی مالی و انرژی را برای شما فراهم می آورد. جهت سفارش  خرید پوکه معدنی در تهران می توانید با مرکز پوکه معدنی رضایی تماس حاصل فرمائید و سفارش خود را ثبت نمائید.

 پوکه معدنی رضایی 

جهت مشاوره رایگان و ارتباط با ما با شماره های زیر تماس بگیرید

تلفن تماس: ۰۹۱۸۵۳۹۲۷۷۰  -  ۰۹۳۷۱۶۲۹۰۸۹

آدرس معدن : سنندج  - کیلومتر ۳۰جاده قروه - روستای دیرکلو (معدن قائم )

آدرس انبار مرکزی: سنندج  - کیلومتر یک قروه - جنب هتل مسعود

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 318
نمایش همه
علاقه مندی ها ()