خرید آپارتمان در اندیشه بهترین گزینه برای سرمایه گذاری می باشد چون از شهرک اندیشه با عنوان قطب درآمدزا یاد می شود. شهرکت اندیشه دارای سه فاز اصلی است که هر کدام از آنها دارای شرایط ملکی اختصاص به خود می باشند و علاقه مندان خاص خود را دارند. خرید آپارتمان در اندیشه فاز یک به شما این امکان را می دهد که در بهترین موقعیت منطقه ای به بیشترین امکانات از قبیل مراکز خرید، مراکز درمانی و پارکت دسترسی داشته باشید.

خرید انواع آپارتمان در اندیشه رونق یافته است که علّت آن به موقعیت عالی املاک و شرایط آب و هوایی شهرک اندیشه بر می گردد. شهرک اندیشه همانند شهریار از نظر شرایط آب و هوایی، بسیار عالی می باشد و نسبت به شهرهای پر ترافیک چون تهران و کرج دارای شرایط بهتری می باشد.

اگر قصد سرمایه گذاری دارید، می توانید با خرید آپارتمان در اندیشه به هدف خود دست پیدا کنید چون شهرک اندیشه از جمله شهرک هایی است که با گذشت زمان جای پیشرفت و توسعه و آبادانی دارد. به همین دلیل ارزش املاک شهرک اندیشه روز بروز افزایش می یابد. در حال حاضر بحث خرید و فروش آپارتمان در اندیشه بسیار چشمگیر می باشد چرا که بر تعداد آپارتمان های لوکس این منطقه افزوده می شود که مورد سلیقۀ شیک پسندان طراحی شده اند.

در حال حاضر شرایط خرید آپارتمان در اندیشه فاز یک، دو و سه بسیار عالی می باشد و متناسب با شرایط مالی خود می توانید بهترین آپارتمان های اندیشه را با قیمت مناسب و موقعیت عالی پیش خرید و یا نقدی از املاک خانی در اندیشه خریداری نمائید.

 بنگاه املاک خانی به عنوان یکی از باتجربه ترین املاک در شهرک اندیشه فاز یک فعالیت می کند. این مجموعه از مشاوران فعال برای خدمات مشاوره ای به خریداران آپارتمان در شهرک اندیشه استفاده می نماید.

  اندیشه فاز یک ابتدای خیابان شاهد غربی روبروی بانک قوامین

65516736 – 65516735

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 839
نمایش همه
علاقه مندی ها ()