گاوصندوق یک جعبه ای است که شما می توانید اشیای با ارزش و یا مدارک خود در آن نگهداری کنید. جنس گاوصندوق از فولاد بوده و بسیار مقاومت دارد. گاوصندوق دارای بدنه ی نسوز می باشد و دارای قفل پیچیده می باشد تا کسی نتواند آن را باز کند. در گاوصندوق می توانید مدارک و طلا و پول نگهداری کنید. گاوصندوق وزن بسیار سنگینی دارد که نتوان آن را به راحتی جابجا کرد. داخل گاوصندوق از بتن تشکیل شده است تا بتواند مقاومت بالایی به آن بدهد. گاوصندوق را می توانید در خانه و یا مغازه و شرکت داشته باشید. در زمان خرید و فروش انواع گاوصندوق مدل های مختلفی را پیش رو دارید پس سعی کنید حتما حتما به صورت استاندارد باشد و بدنه ی محکمی را داشته باشد. فروش گاوصندوق در فروشگاه های مخصوص صورت می گیرد که این فروشگاه ها به خرید و فروش گاوصندوق می پردازند. فروشگاه ها فروش گاوصندوق به صورت دست دوم را با قیمت پایین تری عرضه می کنند که شما می توانید آن را تهیه کنید.

فروش گاوصندوق در انواع مختلف و در مقاومت مختلفی صورت می گیرد. برخی از انواع گاوصندوق می تواند در هزار درجه مقاومت داشته باشند و تا ساعت ها باقی بمانند. انسان ها از گذشته به دنبال جاثیی بوده اند تا لوازم با قیمت خود را آن جا نگهداری کنند و در قدیم اغلب در صندوقچه هایی که دارای قفل بود اجناس خود را نگهداری می کردند ولی امروزه فروش گاوصندوق برای نگهداری این اشیا به کار می رود. فروش گاوصندوق با قیمت های مناسب در اکثر فروشگاه ها صورت می گیرد که شما می توانید آن را تهیه کنید.

فروشگاه تجهیزات خرید و فروش گاوصندوق را در مدل ها و انواع مختلف مانند خرید و فروش گاو صندوق دیپلمات مدل 070TFL انجام می دهد. شما می توانید گاوصندوق مورد نظر خود را با مراجعه به سایت انتخاب کنید.

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 753
نمایش همه
علاقه مندی ها ()