در گذشته و زمانی که هنوز دستگاه پول شمار مگنر ابداع نشده بود برخی سازمان ها و مراکز که با اسکناس ارتباط مستقیمی داشتند بصورت دستی شمارش اسکناس را انجام میدادند که شمارش دستی دردسرهای زیادی را نیز بوجود می آورد. با ابداع پول شمار مگنر در طی سالیان اخیز دیگر شمارش اسکناس دردسرهای قبلی را ندارد و به راحتی میتواند تعداد اسکناس های زیادی را در مدت زمان کوتاهی بشمارد و از این رو خرید و فروش انواع پول شمار مگنر بسیار انجام می گیرد .

ویژگی های پول شمار مگنر

از مهمترین ویژگی های پول شمار مگنر در مدت زمان شمارش اسکناس میباشد. مدت زمانی که پول شمار مگنر برای شمارش اسکناس صرف میکند قابل مقایسه با روش های دستی نیست و در مدت زمان کوتاهی میتواند تعداد زیادی اسکناس را بشمارد. بخصوص در بانک ها استفاده از پول شمار مگنر میتواند در زمان صرفه جوی زیادی را به عمل آورد و مشتری مدت زمان زیادی را برای شمارش پول معطل نماند. در گذشته مشتریان بانک ها باید زمان زیادی را برای شمارش اسکناس ها صرف میکردند که این کار بسیار زمان بر بود و صف های طویلی در بانک ها به همین خاطر تشکیل میشد. اما با پیدایش پول شمار مگنر و با تسهیل شدن شمارش پول دیگر خبری از صف های طولانی نیست. از ویژگی های پول شمار مگنر باید به دقت آن اشاره نمود. دقت دستگاه پول شمار مگنر به هیچ وجه با روش های دستی قابل مقایسه نیست و کوچکترین خطایی در هنگام شمارش اسکناس توسط پول شمار مگنر رخ نخواهد داد. عدم پاره شدن اسکناس  نیز از دیگر ویژگی های پول شمار مگنر است. در شمارش پول به روش های دستی احتمال پاره شدن اسکناس ها بسیار زیاد است ولی با استفاده از پول شمار مگنر دیگر اسکناس ها پاره نخواهند شد و کاملا سالم میمانند.

پول شمار مگنر مانند پول شمار جعل یاب مگنر   از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است و از تجهیزات گران قیمت محسوب نمیشود به همین خاطر در بانک ها و سازمان ها چندین دستگاه پول شمار مگنر برای خدمات رسانی هر چه بیشتر به مردم به کار گرفته میشود.

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

آگهی های مشابه

انواع گاو صندوق دیجیتالی
انواع گاو صندوق دیجیتالی
یکشنبه 22 دی 1398 در ساعت 9 : 55 دقیقه
تماس بگیرید
خرید و فروش انواع پول شمار مگنر
خرید و فروش انواع پول شمار مگنر
ﺳﻪشنبه 14 آبان 1398 در ساعت 12 : 31 دقیقه
تماس بگیرید
[ مجموع 2 آگهی ]

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
ﺳﻪشنبه 14 آبان 1398 در ساعت 12 : 31 دقیقه
تعداد بازدید : 247
نمایش همه
علاقه مندی ها ()