تفاوت قابل توجه میان کلمات باربری و اتوبار این است که در اصطلاح اتوبار ، شرکت هایی که در این زمینه فعالیت دارند اسباب کشی های منازل و محل کار را با بسته بندی های متفاوت انجام می­دهند ولی اصطلاح باربری برای شرکت هایی است که توانایی جا به جایی هر نوع باری را داشته باشند.

خدمات باربری به صورت جامع تر می باشد و شامل باربری زمینی (باربری به کلیه شهرها)،   باربری هوایی و باربری دریایی می­باشد. خدمات باربری برای افرادی به کار می­رود می­خواهند وسایل خود را از جایی به جای دیگر انتقال دهند. در باربری شرکت اتوبار آزادی ، خدمات باربری لوازم فروشگاهی ، مصالح ساختمانی، جا به جایی انواع تجهیزات خودرو و ماشین آلات سنگین را در فعالیت­های کاری خود قرار داده­اند. شرکت اتوبار آزادی با داشتن تجهیزات بسته بندی ، کارگران ماهر در زمینه حمل اثاثیه ، داشتن تخصصی ترین خودروهای باربری (کامیون ، وانت­بار و کامیونت ) ، مجوزهای مورد نیاز اتحادیه­های مربوطه، ارائه خدمات باربری در 24 ساعت شبانه­روز و همچنین با انجام بیمه باربری به مشتریان خود آرامش خیال را برای سالم رساندن اثاثیه­اشان به ارمغان آورده است. نکته مهمی که در باربری برون شهری باید مد نظر داشت ضمانت کردن اسباب­کشی است (در زمان وقوع اتفاقات طبیعی چون ریزش برف، باران، سنگ و ...) که برخی از شرکت­هایی نامعتبر این کار را انجام نمی­دهند که شما نباید چنین شرکت­هایی را انتخاب نمائید.

شرکت­های زیادی در حیطه اتوبار و باربری فعالیت دارند،  مهمترین تمایز آنها مربوط به توانایی­اشان برای ارائه بهترین خدمات به همراه تیم باربری قابل اعتماد که با روش های مطمئن اقدام به بسته بندی و حمل و نقل اثاثیه می­کنند، دارد. شرکت اتوبار آزادی نیز با گسترش فعالیت های خود سعی در جلب رضایت شما عزیزان دارد. مشتریان عزیز می­توانند با تماس با واحد ارائه خدمات شرکت اتوبار آزادی از هزینه باربری، هزینه خدمات جانبی در صورت تقاضا و غیره را سؤال نمائید.

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 807
نمایش همه
علاقه مندی ها ()