به شرکت هایی که کالایی را از یک مکان به مکان دیگری حمل میکنند اتوبار گفته میشود. همگی با اتوبار به خوبی آشنایی داریم و میدانیم که این شرکت ها به وسیله خودروهای سنگین یا نیمه سنگینی که در اختیار دارند کلیه اثاثیه منازل را از هر منطقه ای به منطقه مد نظر مشتری جا به جا کرده و در ازای خدماتی که برای جابجایی ارائه میدهند مبلغی را در نظر میگیرند. نحوه فعالیت اتوبار نیز به دو صورت مییباشد. اتوبارها به دو صورت جابجایی را انجام میدهند که در یک روش جابجایی درون شهری میباشد و در روش دیگر بار از یک شهر به شهری دیگر منتقل میشود که به آن برون شهری گفته میشود.

در خدمات اتوبار درون شهری امکان جابجایی بار از یک منطقه شهری به دیگر مناطق امکان پذیر میباشد و اتوبار موظف میشود که تمامی اثاثیه را بدون اینکه آسیبی به آنها وارد شود به مقصد منتقل کند. تعرفه خدمات اتوبار درون شهری نسبت به خدمات برون شهری بسیار مناسب تر میباشد زیرا مسیر جابجایی بار کوتاه تر میشود. در اتوبار برون شهری مدت زمان انتقال اثاثیه مطمئنا بیشتر خواهد بود که از همین رو مبلغی که بابت جابجایی دریافت میشود نیز افزایش خواهد یافت.

اما یک اتوبار خوب چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

یک اتوبار خوب باید از پرسنلی برخوردار باشد که بتوانند کلیه اثاثیه را بدون اینکه آسیبی متوجه آنها شود جابجا کرده و رضایت کارفرما کسب شود. عدم آسیب رسیدن به اثاثیه در هنگام جابجایی یک مزیت بزرگ محسوب میشود. آن تایم بودن اتوبار در ارائه خدمات از ویژگی هایی است که میتواند در جلب رضایت کارفرما موثر باشد. ارائه خدمات توسط اتوبار باید بدون فوت وقت و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود. اتوبار آزادی از جمله اتوبارهای فعال در شهر تهران میباشد که کلیه خدمات حمل اثاثیه و بار را از تمامی نقاظ تهران به دگر نقاط و شهرهای مختلف کشور به انجام میرساند.

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 811
نمایش همه
علاقه مندی ها ()